Hakkımızda

Zer Bilişim Teknolojileri bilgi işlem cihazları satışı, bunlara ilişkin yazılım üretimi ve pazarlanması bilhassa çok kullanıcılı sistemlerde özel çözümler getirilmesi konusunda ticari faaliyetlerde bulunmak maksadı ile 2005 yılında başlayarak teknoloji sektöründe yoluna devam etmektedir. Kurulduğu günden bugüne firmamız sürekli yeni teknolojileri takip etmiş ve gelişen teknolojiyi hazırladığı çözümlerde kullanmıştır.

Gerek bilgi birikimi açısından gerekse teknik beceri açısından Zer Bilişim Teknolojileri emeğini ve bilgisini katarak pek çok çözüme imza atmıştır.  İşletmenize özel çalışma yöntemleri ile sizi asla yarı yolda bırakmayacak çözümlerin garantisini veriyoruz.

Ürün temini ve hizmetlerini sunarken, müşterilerinin ihtiyaçları için en uygun ve en yenilikçi çözümlere odaklanan Zer Bilişim teknolojileri aynı zamanda müşterilerinin karlılığını ve verimliliğini arttıracak projelerin başlangıcından uygulama ve yönetimine kadar özel hizmet sunar.

Projelendirme ve satış faliyetlerinde müşteri memnuniyetini esas alınarak çalışmalarda en uygun performansın en az yatırımla, maximum performans elde etmeyi sisteminizin aksamadan ilerlemesini sağlar.